FijiFootball.com.fj > Competition
Small Whites 12th Grade Div 3 Grading

Small Whites 12th Grade Div 3 Grading

Match Day 1 Report
Match 5 07.04.2018. 07.04.2018. 11:00
Starling Park
Ranui Swanson Legendz 12/3 0 : 5 (0:1) Oratia Green Machine 12/3
Match 3 07.04.2018. 07.04.2018. 11:00
Ashley Reserve
East Coast Bays Malone 12/3 2 : 1 (0:0) Greenhithe Gunners 12/3
Match 2 07.04.2018. 07.04.2018. 11:00
Huapai Reserve
Norwest Spain 12/3 4 : 1 (0:0) Glenfield Rovers Stingrays 12/3
Match 1 07.04.2018. 07.04.2018. 11:00
Fred Taylor Park
Waitakere City 12/3 3 : 2 (3:2) West Auckland assasins 12/3
Match Day 2 Report
Match 10 14.04.2018. 14.04.2018. 10:00
Brains Park
West Auckland assasins 12/3 1 : 3 (0:0) Oratia Green Machine 12/3
Match 8 14.04.2018. 14.04.2018. 11:00
Greenhithe Gunners 12/3 : BYE
Match 9 14.04.2018. 14.04.2018. 11:00
McFetridge Park
Glenfield Rovers Stingrays 12/3 1 : 6 (0:0) East Coast Bays Malone 12/3
Match 6 14.04.2018. 14.04.2018. 11:00
Fred Taylor Park
Waitakere City 12/3 1 : 2 (:) Norwest Spain 12/3
Match 7 14.04.2018. 14.04.2018. 11:00
Ramlea Park (TQ)
Te Atatu Hawks 12/3 3 : 0 (0:0) Ranui Swanson Legendz 12/3
Match Day 3 Report
Match 13 28.04.2018. 28.04.2018. 11:00
BYE
BYE : Glenfield Rovers Stingrays 12/3
Match 14 28.04.2018. 28.04.2018. 11:00
Starling Park
Ranui Swanson Legendz 12/3 0 : 4 (0:0) Greenhithe Gunners 12/3
Match 11 28.04.2018. 28.04.2018. 11:00
Huapai Reserve
Norwest Spain 12/3 4 : 1 (0:0) West Auckland assasins 12/3
Match 12 28.04.2018. 28.04.2018. 11:00
Ashley Reserve
East Coast Bays Malone 12/3 3 : 1 (0:0) Waitakere City 12/3
Match 15 28.04.2018. 28.04.2018. 11:00
Parrs Park
Oratia Green Machine 12/3 5 : 1 (:) Te Atatu Hawks 12/3
Match Day 4 Report
Match 19 05.05.2018. 05.05.2018. 11:00
McFetridge Park
Glenfield Rovers Stingrays 12/3 3 : 0 (0:0) Ranui Swanson Legendz 12/3
Match 18 05.05.2018. 05.05.2018. 11:00
Wainoni Park
Greenhithe Gunners 12/3 0 : 2 (0:0) Oratia Green Machine 12/3
Match 16 05.05.2018. 05.05.2018. 11:00
BYE
Waitakere City 12/3 : BYE
Match 17 05.05.2018. 05.05.2018. 11:00
Huapai Reserve
Norwest Spain 12/3 1 : 2 (1:1) East Coast Bays Malone 12/3
Match 20 05.05.2018. 05.05.2018. 12:00
Brains Park
West Auckland assasins 12/3 5 : 1 (0:0) Te Atatu Hawks 12/3
Match Day 5 Report
Match 22 12.05.2018. 12.05.2018. 11:00
BYE
BYE : Norwest Spain 12/3
Match 21 12.05.2018. 12.05.2018. 11:00
Ashley Reserve
East Coast Bays Malone 12/3 0 : 1 (0:0) West Auckland assasins 12/3
Match 24 12.05.2018. 12.05.2018. 11:00
Parrs Park
Oratia Green Machine 12/3 4 : 0 (0:0) Glenfield Rovers Stingrays 12/3
Match 23 12.05.2018. 12.05.2018. 12:00
Starling Park
Ranui Swanson Legendz 12/3 0 : 5 (0:0) Waitakere City 12/3
Match 25 12.05.2018. 12.05.2018. 12:00
Ramlea Park (TQ)
Te Atatu Hawks 12/3 0 : 2 (0:0) Greenhithe Gunners 12/3
Match Day 6 Report
Match 30 19.05.2018. 19.05.2018. 11:00
Brains Park
West Auckland assasins 12/3 2 : 1 (0:0) Greenhithe Gunners 12/3
Match 29 19.05.2018. 19.05.2018. 11:00
McFetridge Park
Glenfield Rovers Stingrays 12/3 1 : 4 (0:0) Te Atatu Hawks 12/3
Match 28 19.05.2018. 19.05.2018. 11:00
BYE
East Coast Bays Malone 12/3 : BYE
Match 27 19.05.2018. 19.05.2018. 11:00
Huapai Reserve
Norwest Spain 12/3 6 : 1 (:) Ranui Swanson Legendz 12/3
Match 26 19.05.2018. 19.05.2018. 12:00
Fred Taylor Park
Waitakere City 12/3 2 : 0 (0:0) Oratia Green Machine 12/3
Match Day 7 Report
Match 35 26.05.2018. 26.05.2018. 10:00
Wainoni Park
Greenhithe Gunners 12/3 4 : 0 (0:0) Glenfield Rovers Stingrays 12/3
Match 32 26.05.2018. 26.05.2018. 11:00
Starling Park
Ranui Swanson Legendz 12/3 0 : 7 (0:0) East Coast Bays Malone 12/3
Match 31 26.05.2018. 26.05.2018. 11:00
BYE
BYE : West Auckland assasins 12/3
Match 34 26.05.2018. 26.05.2018. 12:00
Ramlea Park (TQ)
Te Atatu Hawks 12/3 0 : 1 (0:0) Waitakere City 12/3
Match 33 26.05.2018. 26.05.2018. 12:00
Parrs Park
Oratia Green Machine 12/3 0 : 4 (:) Norwest Spain 12/3
Match Day 8 Report
Match 40 02.06.2018. 02.06.2018. 11:00
Brains Park
West Auckland assasins 12/3 3 : 1 (0:0) Glenfield Rovers Stingrays 12/3
Match 36 02.06.2018. 02.06.2018. 11:00
Fred Taylor Park
Waitakere City 12/3 3 : 0 (0:0) Greenhithe Gunners 12/3
Match 38 02.06.2018. 02.06.2018. 11:00
Ashley Reserve
East Coast Bays Malone 12/3 3 : 2 (0:0) Oratia Green Machine 12/3
Match 39 02.06.2018. 02.06.2018. 11:00
BYE
BYE : Ranui Swanson Legendz 12/3
Match 37 02.06.2018. 02.06.2018. 12:00
Huapai Reserve
Norwest Spain 12/3 6 : 0 (:) Te Atatu Hawks 12/3
Match Day 9 Report
Match 41 09.06.2018. 09.06.2018. 10:00
Starling Park
Ranui Swanson Legendz 12/3 : West Auckland assasins 12/3
Match 45 09.06.2018. 09.06.2018. 11:00
McFetridge Park
Glenfield Rovers Stingrays 12/3 1 : 3 (0:0) Waitakere City 12/3
Match 42 09.06.2018. 09.06.2018. 11:00
BYE
Oratia Green Machine 12/3 : BYE
Match 44 09.06.2018. 09.06.2018. 12:00
QBE Stadium
Greenhithe Gunners 12/3 0 : 2 (:) Norwest Spain 12/3
Match 43 09.06.2018. 09.06.2018. 12:00
Ramlea Park (TQ)
Te Atatu Hawks 12/3 0 : 1 (0:0) East Coast Bays Malone 12/3
# Club Tot Won Draw Lost G+ G- GD Pt
1 Norwest Spain 12/3 8 7 0 1 29 6 23 21
2 East Coast Bays Malone 12/3 8 7 0 1 24 7 17 21
3 Waitakere City 12/3 8 6 0 2 19 8 11 18
4 Oratia Green Machine 12/3 8 5 0 3 21 11 10 15
5 West Auckland assasins 12/3 7 4 0 3 15 13 2 12
6 Greenhithe Gunners 12/3 8 3 0 5 12 11 1 9
7 Te Atatu Hawks 12/3 8 2 0 6 9 21 -12 6
8 Glenfield Rovers Stingrays 12/3 8 1 0 7 8 28 -20 3
9 BYE 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ranui Swanson Legendz 12/3 7 0 0 7 1 33 -32 0