FijiFootball.com.fj > Competition
Small Whites 12th Grade 6th Div Championship

Small Whites 12th Grade 6th Div Championship

Match Day 1 Report
Match 3 16.06.2018. 16.06.2018. 11:00
Shepherds Park
Birkenhead Birkdale 12/6 1 : 4 (0:0) Te Atatu Eagles 12/5
Match 4 16.06.2018. 16.06.2018. 11:00
Bayswater Park
North Shore Athletico 12/6 2 : 1 (0:0) Greenhithe Juventus 12/5
Match 2 16.06.2018. 16.06.2018. 12:00
Mairangi Bay Park
Forrest Hill Villa 12/4 0 : 2 (0:0) Birkenhead Brighton 12/6
Match 1 16.06.2018. 16.06.2018. 12:00
Parrs Park
Oratia Force 12/6 0 : 5 (0:0) Glenfield Rovers Orca 12/5
Match Day 2 Report
Match 5 23.06.2018. 23.06.2018. 11:00
Parrs Park
Oratia Force 12/6 0 : 2 (0:0) Forrest Hill Villa 12/4
Match 8 23.06.2018. 23.06.2018. 11:00
McFetridge Park
Glenfield Rovers Orca 12/5 2 : 0 (0:0) Greenhithe Juventus 12/5
Match 6 23.06.2018. 23.06.2018. 12:00
Ramlea Park (TQ)
Te Atatu Eagles 12/5 1 : 2 (0:0) North Shore Athletico 12/6
Match 7 23.06.2018. 23.06.2018. 12:00
Shepherds Park
Birkenhead Brighton 12/6 2 : 2 (0:0) Birkenhead Birkdale 12/6
Match Day 3 Report
Match 12 30.06.2018. 30.06.2018. 11:00
Wainoni Park
Greenhithe Juventus 12/5 2 : 1 (0:0) Te Atatu Eagles 12/5
Match 11 30.06.2018. 30.06.2018. 12:00
QBE Stadium
North Shore Athletico 12/6 6 : 0 (0:0) Birkenhead Brighton 12/6
Match 9 30.06.2018. 30.06.2018. 12:00
Mairangi Bay Park
Forrest Hill Villa 12/4 0 : 4 (0:0) Glenfield Rovers Orca 12/5
Match 10 30.06.2018. 30.06.2018. 12:00
Shepherds Park
Birkenhead Birkdale 12/6 1 : 1 (0:0) Oratia Force 12/6
Match Day 4 Report
Match 15 07.07.2018. 07.07.2018. 11:00
Shepherds Park
Birkenhead Brighton 12/6 1 : 5 (0:0) Greenhithe Juventus 12/5
Match 14 07.07.2018. 07.07.2018. 11:00
Mairangi Bay Park
Forrest Hill Villa 12/4 1 : 0 (0:0) Birkenhead Birkdale 12/6
Match 16 07.07.2018. 07.07.2018. 11:00
McFetridge Park
Glenfield Rovers Orca 12/5 1 : 5 (0:0) Te Atatu Eagles 12/5
Match 13 07.07.2018. 07.07.2018. 12:00
Parrs Park
Oratia Force 12/6 1 : 5 (:) North Shore Athletico 12/6
Match Day 5 Report
Match 18 21.07.2018. 21.07.2018. 11:00
Bayswater Park
North Shore Athletico 12/6 4 : 0 (0:0) Forrest Hill Villa 12/4
Match 20 21.07.2018. 21.07.2018. 11:00
Ramlea Park (TQ)
Te Atatu Eagles 12/5 3 : 0 (0:0) Birkenhead Brighton 12/6
Match 19 21.07.2018. 21.07.2018. 11:00
Wainoni Park
Greenhithe Juventus 12/5 5 : 0 (0:0) Oratia Force 12/6
Match 17 21.07.2018. 21.07.2018. 12:00
Shepherds Park
Birkenhead Birkdale 12/6 0 : 1 (0:0) Glenfield Rovers Orca 12/5
Match Day 6 Report
Match 24 28.07.2018. 28.07.2018. 11:00
McFetridge Park
Glenfield Rovers Orca 12/5 3 : 0 (0:0) Birkenhead Brighton 12/6
Match 21 28.07.2018. 28.07.2018. 11:00
Parrs Park
Oratia Force 12/6 0 : 7 (:) Te Atatu Eagles 12/5
Match 23 28.07.2018. 28.07.2018. 11:00
Shepherds Park
Birkenhead Birkdale 12/6 0 : 0 (0:0) North Shore Athletico 12/6
Match 22 28.07.2018. 28.07.2018. 12:00
QBE Stadium
Forrest Hill Villa 12/4 2 : 2 (0:0) Greenhithe Juventus 12/5
Match Day 7 Report
Match 26 04.08.2018. 04.08.2018. 11:00
Wainoni Park
Greenhithe Juventus 12/5 1 : 4 (0:0) Birkenhead Birkdale 12/6
Match 28 04.08.2018. 04.08.2018. 11:00
Shepherds Park
Birkenhead Brighton 12/6 1 : 0 (0:0) Oratia Force 12/6
Match 27 04.08.2018. 04.08.2018. 11:00
Ramlea Park (TQ)
Te Atatu Eagles 12/5 3 : 0 (:) Forrest Hill Villa 12/4
Match 25 04.08.2018. 04.08.2018. 11:00
Bayswater Park
North Shore Athletico 12/6 0 : 1 (0:0) Glenfield Rovers Orca 12/5
# Club Tot Won Draw Lost G+ G- GD Pt
1 Glenfield Rovers Orca 12/5 7 6 0 1 17 5 12 18
2 North Shore Athletico 12/6 7 5 1 1 19 4 15 16
3 Te Atatu Eagles 12/5 7 5 0 2 24 6 18 15
4 Greenhithe Juventus 12/5 7 3 1 3 16 12 4 10
5 Forrest Hill Villa 12/4 7 2 1 4 5 15 -10 7
6 Birkenhead Brighton 12/6 7 2 1 4 6 19 -13 7
7 Birkenhead Birkdale 12/6 7 1 3 3 8 10 -2 6
8 Oratia Force 12/6 7 0 1 6 2 26 -24 1