FijiFootball.com.fj > Competition
Small Whites 11th Grade Div 4 Grading

Small Whites 11th Grade Div 4 Grading

Match Day 1 Report
Match 3 07.04.2018. 07.04.2018. 10:00
Metro Park
Hibiscus Coast Best 11/5 2 : 7 (:) East Cost Bays Mulholland 11/4
Match 1 07.04.2018. 07.04.2018. 10:00
Parrs Park
Oratia Villans 11/3 1 : 7 (0:0) Forrest Hill Milford PORTUGAL 11/4
Match 2 07.04.2018. 07.04.2018. 11:00
Wainoni Park
Greenhithe Phoenix 11/5 0 : 2 (0:0) Birkenhead Brumbies 11/4
Match 5 07.04.2018. 07.04.2018. 11:00
Fred Taylor Park
Waitemata Barcelona 11/3 2 : 1 (0:0) Waitakere City 11/3
Match 4 07.04.2018. 07.04.2018. 11:00
Shepherds Park
Birkenhead Bendigo 11/3 4 : 1 (0:0) North Shore Hamburg 11/5
Match Day 2 Report
Match 9 14.04.2018. 14.04.2018. 10:00
Shepherds Park
Birkenhead Brumbies 11/4 4 : 1 (0:0) Hibiscus Coast Best 11/5
Match 10 14.04.2018. 14.04.2018. 11:00
Greville Reserve FT
Forrest Hill Milford PORTUGAL 11/4 2 : 1 (0:0) Waitakere City 11/3
Match 8 14.04.2018. 14.04.2018. 11:00
Ashley Reserve
East Cost Bays Mulholland 11/4 1 : 4 (0:0) Birkenhead Bendigo 11/3
Match 6 14.04.2018. 14.04.2018. 11:00
Parrs Park
Oratia Villans 11/3 4 : 1 (0:0) Greenhithe Phoenix 11/5
Match 7 14.04.2018. 14.04.2018. 11:00
Stanley Bay Park
North Shore Hamburg 11/5 1 : 1 (:) Waitemata Barcelona 11/3
Match Day 3 Report
Match 13 28.04.2018. 28.04.2018. 10:00
Shepherds Park
Birkenhead Bendigo 11/3 2 : 0 (0:0) Birkenhead Brumbies 11/4
Match 12 28.04.2018. 28.04.2018. 10:00
Victor Eaves Park
Hibiscus Coast Best 11/5 0 : 7 (0:0) Oratia Villans 11/3
Match 14 28.04.2018. 28.04.2018. 11:00
McLeod Park
Waitemata Barcelona 11/3 2 : 1 (:) East Cost Bays Mulholland 11/4
Match 15 28.04.2018. 28.04.2018. 12:00
Fred Taylor Park
Waitakere City 11/3 3 : 0 (0:0) North Shore Hamburg 11/5
Match 11 28.04.2018. 28.04.2018. 12:00
Wainoni Park
Greenhithe Phoenix 11/5 0 : 2 (0:0) Forrest Hill Milford PORTUGAL 11/4
Match Day 4 Report
Match 17 05.05.2018. 05.05.2018. 10:00
Wainoni Park
Greenhithe Phoenix 11/5 6 : 0 (0:0) Hibiscus Coast Best 11/5
Match 16 05.05.2018. 05.05.2018. 10:00
Parrs Park
Oratia Villans 11/3 0 : 4 (0:0) Birkenhead Bendigo 11/3
Match 19 05.05.2018. 05.05.2018. 10:00
Shepherds Park
Birkenhead Brumbies 11/4 1 : 1 (0:0) Waitemata Barcelona 11/3
Match 18 05.05.2018. 05.05.2018. 11:00
Ashley Reserve
East Cost Bays Mulholland 11/4 0 : 3 (0:0) Waitakere City 11/3
Match 20 05.05.2018. 05.05.2018. 11:00
QBE Stadium
Forrest Hill Milford PORTUGAL 11/4 1 : 2 (0:0) North Shore Hamburg 11/5
Match Day 5 Report
Match 22 12.05.2018. 12.05.2018. 10:00
Shepherds Park
Birkenhead Bendigo 11/3 7 : 0 (0:0) Greenhithe Phoenix 11/5
Match 21 12.05.2018. 12.05.2018. 10:00
Victor Eaves Park
Hibiscus Coast Best 11/5 3 : 2 (0:0) Forrest Hill Milford PORTUGAL 11/4
Match 25 12.05.2018. 12.05.2018. 11:00
Stanley Bay Park
North Shore Hamburg 11/5 0 : 3 (0:0) East Cost Bays Mulholland 11/4
Match 23 12.05.2018. 12.05.2018. 11:00
McLeod Park
Waitemata Barcelona 11/3 2 : 2 (:) Oratia Villans 11/3
Match 24 12.05.2018. 12.05.2018. 12:00
Fred Taylor Park
Waitakere City 11/3 6 : 1 (0:0) Birkenhead Brumbies 11/4
Match Day 6 Report
Match 28 19.05.2018. 19.05.2018. 10:00
Victor Eaves Park
Hibiscus Coast Best 11/5 1 : 8 (0:0) Birkenhead Bendigo 11/3
Match 27 19.05.2018. 19.05.2018. 10:00
Wainoni Park
Greenhithe Phoenix 11/5 2 : 5 (0:0) Waitemata Barcelona 11/3
Match 29 19.05.2018. 19.05.2018. 10:00
Shepherds Park
Birkenhead Brumbies 11/4 2 : 1 (0:0) North Shore Hamburg 11/5
Match 30 19.05.2018. 19.05.2018. 11:00
Mairangi Bay Park
Forrest Hill Milford PORTUGAL 11/4 1 : 4 (0:0) East Cost Bays Mulholland 11/4
Match 26 19.05.2018. 19.05.2018. 11:00
Parrs Park
Oratia Villans 11/3 2 : 4 (:) Waitakere City 11/3
Match Day 7 Report
Match 31 26.05.2018. 26.05.2018. 10:00
Shepherds Park
Birkenhead Bendigo 11/3 4 : 0 (0:0) Forrest Hill Milford PORTUGAL 11/4
Match 35 26.05.2018. 26.05.2018. 11:00
Ashley Reserve
East Cost Bays Mulholland 11/4 1 : 3 (0:0) Birkenhead Brumbies 11/4
Match 32 26.05.2018. 26.05.2018. 11:00
Victor Eaves Park
Waitemata Barcelona 11/3 7 : 1 (0:0) Hibiscus Coast Best 11/5
Match 33 26.05.2018. 26.05.2018. 12:00
Fred Taylor Park
Waitakere City 11/3 3 : 2 (0:0) Greenhithe Phoenix 11/5
Match 34 26.05.2018. 26.05.2018. 12:00
Bayswater Park
North Shore Hamburg 11/5 0 : 2 (:) Oratia Villans 11/3
Match Day 8 Report
Match 37 02.06.2018. 02.06.2018. 10:00
Wainoni Park
Greenhithe Phoenix 11/5 2 : 0 (0:0) North Shore Hamburg 11/5
Match 36 02.06.2018. 02.06.2018. 10:00
Parrs Park
Oratia Villans 11/3 5 : 2 (0:0) East Cost Bays Mulholland 11/4
Match 39 02.06.2018. 02.06.2018. 10:00
Shepherds Park
Birkenhead Bendigo 11/3 3 : 0 (0:0) Waitemata Barcelona 11/3
Match 38 02.06.2018. 02.06.2018. 10:00
Victor Eaves Park
Hibiscus Coast Best 11/5 2 : 2 (0:0) Waitakere City 11/3
Match 40 02.06.2018. 02.06.2018. 11:00
QBE Stadium
Forrest Hill Milford PORTUGAL 11/4 2 : 0 (0:0) Birkenhead Brumbies 11/4
Match Day 9 Report
Match 41 09.06.2018. 09.06.2018. 10:00
McLeod Park
Waitemata Barcelona 11/3 3 : 0 (0:0) Forrest Hill Milford PORTUGAL 11/4
Match 44 09.06.2018. 09.06.2018. 10:00
Ashley Reserve
East Cost Bays Mulholland 11/4 2 : 0 (0:0) Greenhithe Phoenix 11/5
Match 45 09.06.2018. 09.06.2018. 10:00
Shepherds Park
Birkenhead Brumbies 11/4 1 : 2 (:) Oratia Villans 11/3
Match 43 09.06.2018. 09.06.2018. 11:00
Bayswater Park
North Shore Hamburg 11/5 3 : 2 (0:0) Hibiscus Coast Best 11/5
Match 42 09.06.2018. 09.06.2018. 11:00
Fred Taylor Park
Waitakere City 11/3 0 : 3 (0:0) Birkenhead Bendigo 11/3
# Club Tot Won Draw Lost G+ G- GD Pt
1 Birkenhead Bendigo 11/3 9 9 0 0 39 3 36 27
2 Waitemata Barcelona 11/3 9 5 3 1 23 12 11 18
3 Waitakere City 11/3 9 5 1 3 23 14 9 16
4 Oratia Villans 11/3 9 5 1 3 25 21 4 16
5 Birkenhead Brumbies 11/4 9 4 1 4 14 16 -2 13
6 East Cost Bays Mulholland 11/4 9 4 0 5 21 20 1 12
7 Forrest Hill Milford PORTUGAL 11/4 9 4 0 5 17 18 -1 12
8 North Shore Hamburg 11/5 9 2 1 6 8 20 -12 7
9 Greenhithe Phoenix 11/5 9 2 0 7 13 25 -12 6
10 Hibiscus Coast Best 11/5 9 1 1 7 12 46 -34 4